Ahornvej 13 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Møldrup - se boligerne her.

På billedet ses Ahornvej 13 9632 Møldrup, som er en af de dyreste boliger til salg i Møldrup. Boligen koster 1.995.000 kr.
dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Møldrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Møldrup er to boliger, der er kommet på markedet, villaen på Ahornvej 13 og villaen på Havrevænget 10.

Ahornvej 13 tilbyder en behagelig bolig på 147 kvadratmeter, fordelt på 5 rum. Ejendommens pris er sat til 1.995.000 DKK, og den ligger på en grund på 709 kvadratmeter.

På Havrevænget 10 finder vi en større villa på 190 kvadratmeter, også med 5 rum. Udbudsprisen er 1.398.000 DKK, og ejendommen ligger på en grundstørrelse på 893 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga