2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Møldrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Møldrup er der lige nu to spændende boliger til salg, som begge byder på forskellige kvaliteter og beliggenheder.
Først har vi landejendommen på Gl. Aalborgvej 2 Bjerregrav, der er prissat til 3.295.000 DKK. Denne ejendom er rummelig med sine 174 kvadratmeter fordelt på 6 rum, hvilket giver rige muligheder for indretning.
Ejendommens imponerende grundstrækning på 81.334 kvadratmeter kan appellere til dem, der drømmer om masser af udendørs plads, måske til landbrug eller andre udendørs projekter.
En anden mulighed i området er villaen på Tingvej 53 Tostrup. Med en pris på 1.495.000 DKK tilbyder denne villa 165 kvadratmeter med 4 rum, meget velegnet til en familie.
Med en grund på 7.785 kvadratmeter er der også rigeligt med udendørs plads til aktiviteter og afslapning. Begge boliger tilbyder gode muligheder i Møldrup, hver med sin egen unikke charme.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.